Euroala minevik, olevik ja tulevik

Ajal, mil eurotsooni probleemid on taas esil, on parim aeg kuulata Euroopa rahaliidu olemuse osas sügavat ja põhjalikku analüüsi.

Professor Rainer Kattel on Tallinna Tehnikaülikooli Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise insitituudi innovatsioonipoliitika ja tehnoloogia valitsemise õppetooli juhataja.

Ta on kuulunud mitmetesse riiklike ja Euroopa teadus- ja innovatsioonipoliitika ning vastavate valdkondade rahastamisega tegelevatesse nõukogudesse (Eesti Vabariigi Teadus- ja arendustegevuse nõukogu innovatsioonipoliitika komisjon alates 2003, Teaduskompetentsi Nõukogu alates 2009, Eesti Teadusfondi sotsiaalia ekspertkomisjon 2003-2009). Tema uurimisvaldkondade hulka kuuluvad innovatsioonisüsteemid ja biotehnoloogia, ent tal on ka tugev taust filosoofia valdkonnas. Aastal 2013 pälvis professor Kattel EV teaduspreemia sotsiaalteaduste valdkonnas.

Professor Kattel on ka Eesti Päevalehe regulaarne kolumnist ja kommenteerinud majandusküsimusi ka teistes meediakanalites.

NB! Loeng toimub Big Benis mitte Arhiivis!

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s