Euroala minevik, olevik ja tulevik

Ajal, mil eurotsooni probleemid on taas esil, on parim aeg kuulata Euroopa rahaliidu olemuse osas sügavat ja põhjalikku analüüsi.

Professor Rainer Kattel on Tallinna Tehnikaülikooli Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise insitituudi innovatsioonipoliitika ja tehnoloogia valitsemise õppetooli juhataja.

Ta on kuulunud mitmetesse riiklike ja Euroopa teadus- ja innovatsioonipoliitika ning vastavate valdkondade rahastamisega tegelevatesse nõukogudesse (Eesti Vabariigi Teadus- ja arendustegevuse nõukogu innovatsioonipoliitika komisjon alates 2003, Teaduskompetentsi Nõukogu alates 2009, Eesti Teadusfondi sotsiaalia ekspertkomisjon 2003-2009). Tema uurimisvaldkondade hulka kuuluvad innovatsioonisüsteemid ja biotehnoloogia, ent tal on ka tugev taust filosoofia valdkonnas. Aastal 2013 pälvis professor Kattel EV teaduspreemia sotsiaalteaduste valdkonnas.

Professor Kattel on ka Eesti Päevalehe regulaarne kolumnist ja kommenteerinud majandusküsimusi ka teistes meediakanalites.

NB! Loeng toimub Big Benis mitte Arhiivis!

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s