Groupthink and Denial on a Grand Scale

Oudekki Loone

Oudekki LooneJärgmistel esimehevalimistel toetan ma jätkuvalt sellist kandidaati, kellest ma olen kindel, et ta võitleb kasinuspoliitika vastu kõige paremini. Ja kes väljub Merkeliga läbirääkimistelt paremas olukorras kui Tsipras.

Muide, ei Lenk ega Kotka ei kandideerinud seekord esimeheks, seega ma ei saa nende nimedega vehkimisest aru.

Eesti demokraatia hetkeolukord on selline. Tundub olulisem olevat, et kes Saksamaal võimul on. Kasinuspoliitika vastu võitlemine toimub läbi Merkeli. Tänud Oudekkile aususe eest. Valdav enamus muidugi ei saa üldse aru, et sellel pildil midagi valesti on. Isegi idealistidest on kibestunud ja leplikud pragmaatikud saanud. Siin Oudekki ise ütleb välja, et kui demokraatlikuks ta ELi peab või/ja mis ta meie demokraatiast arvab.
Meil oleks kavalam Saksamaale kolida ja kodakondsust taotleda. Selles suhtes on varjupaika taotlevatel põgenikel meie ees eelis. Võib olla on Lobjakal õigus, tõesti on isegi islamiterroristid meist rohkem eurooplased, me oleme poolharitlased, kel on enda pärast häbi, mul küll veits on. 
Groupthink and Denial on a Grand Scale
Väike meeldetuletus:

….Seega, Euroopa Liidu võimalus kriisist väljuda ja maailmamajandust uude suunda lükata seisneb Maastrichtist loobumises, poliitikas, mis hakatuseks võtaks kuulda majandusteadlasi, kes on juba ammu näidanud, et Euroopa ei ole optimaalne valuutapiirkond.

Euroopa riigid peavad tagasi saama valuutasuveräänsuse, mis annab neile võimaluse rahastada avalikke kulusid ja heaoluriiki rahaloomest, garanteerides samal ajal piisava hulga raha majandussüsteemis……

Aasta oli siis 2013

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s