Bernie on populaarne

 

Stunning New Reuters Poll Shows Bernie Sanders Leading Nationally by 6 Percent

A new national poll from Reuters shows Bernie Sanders leading Hillary Clinton by 6 points among Democrats — his largest lead of the primary so far.

According to the 5-day rolling poll results released on February 23, Sanders has the support of 41.7 percent of voters who identify as Democrat compared to Clinton’s 35.5 percent. The poll sampled 998 voters from across the country who identify as Democrats or as independents who lean towards the Democratic party…..

Mul on selline tunne, et Bernie teeb ära selle asja. Ma olen ilmselt liiga negatiivne Eesti suhtes ja iial ei või teada, aga ma ei näe meil poliitikuid või intellektuaalseid liidreid, kes midagi olulist muudaksid või seda teha püüaksid. Muutused meie poliitikasse tulevad minu meelest välismaalt. Kui me vaatame kuumasid teemasid, milleks on olnud pagulased ja kooseluseadus näiteks, siis mõlemad teemad tulid meile välismaalt. USA kasinusevastane poliitika võib ka meile teised tuuled tuua. EL on stagneerunud ja edasised arengud selles toovad kindlasti muutusi meile. Ühiskondlik diskussioon meil endal selles osas puudub ja euroskeptikute peale vaadatakse üldiselt viltu. Need on olnud ikka natsionalistid ja kõvasti paremale kalduvad jõud, kes on eurovastasuse “kurja ideed” esitanud. Usun, et see muutub.

Mis puudutab Bernie majanduspoliitikat, siis majanduse teemadel ajab ta pehmelt öeldes jama. See ei ole tema tugevaim külg, aga parim valik on ta selligipoolest.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s