Lugeja: selline oleks pidanud olema tegelik kõne…

wolf lionLugeja: selline oleks pidanud olema tegelik kõne…

Me elame täna Eestis, kus suur hulk inimesi elab vasuses, kus enamik inimesi ei ole absoluutselt oma elu ja oluga rahul. Elame riigis, kus vaesus sünnitab vaesust, kus inimesed ei lähe tänavale paremat elu nõudma. Me kannatame, kuuletume ja soiume. Rohkemat me oma elu paremaks muutmiseks ei tee.

Me ei käi valimas, sest meil on kinnistunud arvamus, et mis see valimine ikka muudab. Meie lapsed ei lähe valima, sest nad on kodust emapiimaga kaasa saanud suhtumise, et valimised on jobudele. Me ei käi tänaval meelt avaldamas, et nõuda enda lastele elamisväärset elu, sest meil on kinnistunud suhtumine, et miks see minu protest neid tõusikuid seal Toompeal peaks kõigutama…..

Valimas ei ole mõtet käia meie inimestel. Suured ja tähtsad inimesed otsutavad Brüsselis need asjad. Me oleme väga edukad olnud. See lugeja on mingisugune tagurlik viriseja, heast elust lolliks läinud.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: