Millions of ordinary Americans support Donald Trump. Here’s why

Millions of ordinary Americans support Donald Trump. Here’s why

Trade is an issue that polarizes Americans by socio-economic status. To the professional class, which encompasses the vast majority of our media figures, economists, Washington officials and Democratic power brokers, what they call “free trade” is something so obviously good and noble it doesn’t require explanation or inquiry or even thought. Republican and Democratic leaders alike agree on this, and no amount of facts can move them from their Econ 101 dream.

To the remaining 80 or 90% of America, trade means something very different. There’s a video going around on the internet these days that shows a room full of workers at a Carrier air conditioning plant in Indiana being told by an officer of the company that the factory is being moved to Monterrey, Mexico and that they’re all going to lose their jobs.

Minu meelest hea artikkel ja Trumpi pooldamise fenomen ei ole rassism. Samuti ei ole meil EKRE pooldamise fenomen rassism. Asi on selles, et need töölisklassi huvide eest seisjad on nii kaugel ise töölisklassist, kui üldse olla saab. Nad ei tea midagi töölisklassist, sellest on nad lugenud vaid Marksi raamatutest ning kujutavad ette, et peavad mingit klassivõitlust. Meil ka sa kuuled häid ja tarku inimesi rääkimas igasugu sotsiaalse õigluse teemadel, nad protesteerivad Kenderi süüdistamise poolt või vastu, nad kulutavad tunde ja päevi pagulasteemale, võitlevad kooseluseaduse poolt või vastu, aga kui riigis tekib 100 tuhat töötut, siis on nad vait. See ei puuduta neid. Nad kindlasti ütlevad, et kohutav, kui neilt küsida, aga kõik muu on nende jaoks kohutavam. Trump tõesti räägib kaubavahetusest.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s