Anti-Trump protesters might have handed him the presidency

Rumeenlane räägib, kuidas Trumpi demoniseeritakse meedias ja ütleb, et see avaldab mõju ning suurendab Trumpi toetust. Ta ütleb, et nüüd on hästi näha, et nn “progressiivsed” on vägivaldsed enda oponentide suhtes ja sõnavabadusest räägivad nad vaid siis, kui see neile sobib. Inimestele ei meeldi, et meedia kajastab Trumpi ebaõiglaselt ja see kõik suurendab tema toetust. Samuti ei vähenda see Trumpi toetust, kui sa teed kinni paned, et inimesed ei saaks teda kuulama/vaatama minna.

Must politseinik käis Trumpi rallil, et näha, mis seal toimub. Ta oli šokeeritud protestijate verbaalsest vägivallast. Emad varjasid oma laste kõrvu, kui protestijad karjusid F… Donald Trump, Trump is racist jne. Tema jutu järgi olid toetajad rahumeelsed. Samuti väidab ta, et Trump ei jätnud endast hullu psühhopaadi muljet.  Meedia on sellest hoopis teistsuguse pildi maalinud.

VIRAL VIDEO: Black cop tells the TRUTH about Trump rallies

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s