MMT-l on Sandersi kõrvad

Jutt on USA presidendi eelvalimiste kandidaatidest. Kellel on kandidaatide kõrvad? Bernie Sanders on MMT-ga seotud ja ilmselt saab MMT tunnustust juhul, kui Sandersist saaks president. Kampaania ajal on ta USA võlast kui probleemist rääkinud. Jõuad sa sellises keskkonnas, kus käib lahmimine, teineteise mustamine ja mulje jätmine, rääkida millestki, mis tundub inimestele ebamoraalsena ja tekitab tõenäoliselt negatiivseid emotsioone.

Who Has the Candidate’s Ear?

…Mr. Sanders’s lesser-known team hails (again unsurprisingly) from academia and social activism, like Benjamin Jealous, former president and chief executive of the N.A.A.C.P., and Steffie Woolhandler, co-founder of Physicians for a National Health Program. Stephanie Kelton, Mr. Sanders’s chief economist on the Senate Budget Committee, espouses the redistributive ideals that have defined his campaign…..

MMT jaoks oleks see parim ilmselt, kui Sanders saaks presidendiks. Ma olen piisavalt kaua seda MMT asja ajanud, et öelda: ainult poliitika kaudu võib see asi kuhugi jõuda. Mõttetu on rääkida Krugmanide, Wren Lewiste ja Nick Rowega, sama vähe on mõtet seda mingi grassroot liikumisena ajada nagu OWS. OWS muuseas nõudis valitsuse defitsiitse kulutamise lõpetamist ja külvas võlahüsteeriat. Internetis on see olnud küll grassroots siiani, aga rohkem nohikute pärusmaa, sest enamus inimesi ei saa midagi aru sellest.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s