Robert Davi: Donald Trump is going to win the presidency

Vaata järgnevat. Hollywoodi näitleja Robert Davi kommenteerib  George Clooney Trumpivastast “ränti”. Ta ütleb, et Clooney on Hollywoodi eliit, tema vanemad olid tuntud ja tema isal oli TV seriaal. Ta ütleb, et Cannesi filmifestivalil on sotsialistidest progressiivsed marksistid koos. Ma olen ise varem juttu teinud vahest eliidi hulka kuuluvatest marksistidest, kes räägivad proletariaadi nimel, kuid nad ei tea ise midagi proletariaadist. Sellepärast nende ideed ongi nii kaugel tegelike tööliste omadest. Varoufakis jne. Sellepärast toetab Clooney elitistlikku Hillary Clintonit, talle ei jõua iialgi kohale inimeste mured, kes tänu NAFTA-le töötuks on jäänud, need mured on abstraktsed ja teoreetilist laadi tema jaoks.

Davi ütleb, et kaameramehed, grimmeerijad jne Hollywoodis toetavad Trumpi. Samuti ütleb ta, et trump saab presidendiks, olen nõus.

 

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s