Donald Trump’s wild idea about dealing with debt may be here sooner than you’d think

Donald Trump’s wild idea about dealing with debt may be here sooner than you’d think

….In Europe, the prohibition of financing deficits with central bank-printed money is enshrined in law. All EU member states are forbidden from engaging in the practice. However, the Bank of England may be allowed to go ahead, if the need ever arises, should voters opt for Brexit on June 23…..

Minu arvates näeme me praegu teatavat revolutsiooni, vanad kaanonid kukuvad kokku, poliitiline eliit kaotab oma legitiimsust. Isegi IMF-lt tuleb juba neoliberaalset kasinust hurjutavaid kirjutisi. Trumpi kohta on raske midagi öelda, muutused on tõenäolisemad kui teiste kandidaatide puhul minu meelest. Ma mõtlesin ka Bernie Sandersi üle ja siis mõtlesin kõikide nende ebaõnnestunud vasakpoolsete üle poliitikas. Ma ei mõtle mitte, et nende karjäärid oleksid ebaõnnestunud, nad on ideeliselt pankrotis. Bernie puhul hirmutab mind see, et tema “revolutsiooni” peavad olema kaasatud sajad tuhanded inimesed. Ta on ise seda öelnud. Kuna see enne on eriti hästi töötanud? Võib olla ma solvan kedagi, aga OWS muutus ju kambaks lällajateks. Võin eksida ja võib olla on võimalik “grassroots movement”, mis aastaid suudab funktsioneerida, aga mina sellesse ei usu.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s