Donald Trump’s wild idea about dealing with debt may be here sooner than you’d think

Donald Trump’s wild idea about dealing with debt may be here sooner than you’d think

….In Europe, the prohibition of financing deficits with central bank-printed money is enshrined in law. All EU member states are forbidden from engaging in the practice. However, the Bank of England may be allowed to go ahead, if the need ever arises, should voters opt for Brexit on June 23…..

Minu arvates näeme me praegu teatavat revolutsiooni, vanad kaanonid kukuvad kokku, poliitiline eliit kaotab oma legitiimsust. Isegi IMF-lt tuleb juba neoliberaalset kasinust hurjutavaid kirjutisi. Trumpi kohta on raske midagi öelda, muutused on tõenäolisemad kui teiste kandidaatide puhul minu meelest. Ma mõtlesin ka Bernie Sandersi üle ja siis mõtlesin kõikide nende ebaõnnestunud vasakpoolsete üle poliitikas. Ma ei mõtle mitte, et nende karjäärid oleksid ebaõnnestunud, nad on ideeliselt pankrotis. Bernie puhul hirmutab mind see, et tema “revolutsiooni” peavad olema kaasatud sajad tuhanded inimesed. Ta on ise seda öelnud. Kuna see enne on eriti hästi töötanud? Võib olla ma solvan kedagi, aga OWS muutus ju kambaks lällajateks. Võin eksida ja võib olla on võimalik “grassroots movement”, mis aastaid suudab funktsioneerida, aga mina sellesse ei usu.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s