Eelarvamusfestival

Eelarvamusfestivali korraldatakse nüüd juba teist aastat Paide arvamusfestivali eelüritusena. Tänavu toimus esimene neist Narvas ning 22. juulil algusega kl 12 leiab samalaadne aset Kagu-Eestis (täpsemalt Põlvamaal Maanteemuuseumis). Nende arvamusfestivalide fookuses on eelarvamuste murdmine ning asukohtadest tingituna on valitud ka teemad.

 

Kagu-Eesti festivali üks lava keskendub maaelu potentsiaalile ning lava pealkiri on „Maaelu – viimane kustutab tule“. Selle lava esimene arutelu aga räägib hoopis rahast ning selle eelarvamuslik pealkiri on „Raha ei ole ja raha ei tule“. Selles aruteluringis proovitakse leida vastust küsimusele, kelle käes on raha; mida saaks teha, et ressursid ei seisaks jõude; kas EL reeglid toetavad või pidurdavad Eesti arengut ning millised on lahendused enama raha loomiseks/tekitamiseks.

Mind on kutsutud sinna üheks panelistiks. Ma ütlesin, et kindlasti lähen. Tunnen endal kohustust seda teha. Veel ei tea, et kellega mul tuleb seal “rinda pista”. Eks kirjutan sellest täpsemalt hiljem.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s