Marine Le Pen on tõusnud Prantsusmaa presidendivalimiste eel rahva soosikuks

Marine Le Pen on tõusnud Prantsusmaa presidendivalimiste eel rahva soosikuks

Arvamusuuringute kohaselt on Rahvusrinde juhil Marine Le Penil aasta enne 2017. aastal toimuvaid Prantsusmaa presidendivalimisi kaks korda suurem toetus kui ametisoleval presidendil François Hollande’il.

Portaal Breibart vahendab, et ajal, mil Prantsusmaa järgmiste presidendivalimisteni on jäänud vähem kui aasta, on värske küsitluse tulemuste kohaselt olukord praeguse presidendi François Hollande’i jaoks murettekitav.

Neljapäeval vasakpoolses ajalehes Le Monde avalikustatud küsitluse tulemuste kohaselt toetab ametisolevat presidenti valimiste eel üksnes 14% rahvast, samal ajal kui vabariiklaste tõenäolist kandidaati, endist presidenti Nicolas Sarkozyd pooldab 21%. Küsitluse andmetel on valimiste eel selgeks soosikuks massiimmigratsiooni vastasusega populaarsust kogunud Rahvarinde juht Marine Le Pen, keda toetaks koguni 28% valimisõiguslikust elanikkonnast….

Le Pen tõenäoliselt ei võida presidendivalimisi. Teise vooru ta saab ilmselt, aga seal tehakse talle kambakas. Meil on Savisaare ja Keskerakonnaga varem nii käitutud.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s