French government invokes emergency power to pass labor reform

French government invokes emergency power to pass labor reform

“We have made choices, clear choices,” Prime Minister Manuel Valls said in the National Assembly as some Socialist Party legislators walked out in protest. He added that the emergency power in the constitution “allows us to advance. We’re acting in the interest of the French people.

Kas tõesti on nii, et parlamendis ei saa seda hääletusele panna, sest parlament ei käitu prantsuse inimeste huvide kohaselt? Manuel Valls tahab prantsuse inimeste huvide eest seista ja on seetõttu sunnitud parlamendist mööda minema?

Reports suggest the public is also against the final passage of the reform, as an opinion poll published last week found that 73 percent of the French would be “shocked” if the government resorted to the constitutional measure.

Selliseid heategijaid on tekkinud hästi palju, kes on meist lollidest palju targemad ja tahavad meile head teha. Alates Tsiprasest ja Syrizast, kuni lõpetades Prantsusmaa peaministriga. See asi on kestnud juba mõnda aega. Prantsusmaa rahvas hääletas referendumil maha Euroopa konstitutsiooni, aga sellest hoolimata kiitis parlament selle heaks mõned aastad hiljem, küll Lissaboni lepingu nime all(garanteeris sellega euroskeptikute elujõulisuse Prantsusmaal). Jälle oli tarvis lollile rahvale head teha. Paljud Euroopa Liidu toetajad on öelnud seoses Brexitiga, et referendumid on problemaatilised. ok, arusaadav, aga ka parlamendid muutuvad üha problemaatilistemaks.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s