ANTI-EU CRACKDOWN: MEP demands dictatorial BAN on countries opting out of EU rules

ANTI-EU CRACKDOWN: MEP demands dictatorial BAN on countries opting out of EU rules

In a controversial intervention former Belgian prime minister and eurocrat Guy Verhofstadt called for EU leaders to ban countries from being able to opt out of unpopular measures like the Schengen zone and the Euro.

Bizarrely the MEP, who leads the main liberal party in the European Parliament, believes that the rise of euroscepticisim across the continent is actually a sign that people want more diktats from Brussels….

Minu meelest võiks Keskerakonnalt ja Reformierakonnalt küsida, et kuidas nad suhtuvad enda fraktsiooni juhti Europarlamendis. Kui negatiivselt, siis kas nad on midagi selleks teinud, et uus ja parem juht valida ALDE fraktsioonile? Või on see täiesti mõttetu teema, sest ei ALDE juhist ega meie saadikutest seal ei sõltu midagi? Milline on nende seisukoht? Mina olen näinud sellist pilti Europarlamendist, kus Guy Verhofstadt klähvib liikmesriigi esindajaga, et miks te rohkem Euroopal otsustada ei taha lasta ning saalis on vaikivad muiged. Mis klubi see on seal selline, kel valijatega side puudub ja kes sisuliselt midagi ei tee?

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s