ANTI-EU CRACKDOWN: MEP demands dictatorial BAN on countries opting out of EU rules

ANTI-EU CRACKDOWN: MEP demands dictatorial BAN on countries opting out of EU rules

In a controversial intervention former Belgian prime minister and eurocrat Guy Verhofstadt called for EU leaders to ban countries from being able to opt out of unpopular measures like the Schengen zone and the Euro.

Bizarrely the MEP, who leads the main liberal party in the European Parliament, believes that the rise of euroscepticisim across the continent is actually a sign that people want more diktats from Brussels….

Minu meelest võiks Keskerakonnalt ja Reformierakonnalt küsida, et kuidas nad suhtuvad enda fraktsiooni juhti Europarlamendis. Kui negatiivselt, siis kas nad on midagi selleks teinud, et uus ja parem juht valida ALDE fraktsioonile? Või on see täiesti mõttetu teema, sest ei ALDE juhist ega meie saadikutest seal ei sõltu midagi? Milline on nende seisukoht? Mina olen näinud sellist pilti Europarlamendist, kus Guy Verhofstadt klähvib liikmesriigi esindajaga, et miks te rohkem Euroopal otsustada ei taha lasta ning saalis on vaikivad muiged. Mis klubi see on seal selline, kel valijatega side puudub ja kes sisuliselt midagi ei tee?

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s