Prantsusmaa

Prantsusmaal on olukord selline, et tõenäoliselt võidab presidendivalimised Marine Le Peni vastu neoliberaalne, kuid sotsiaalselt konservatiivne Fillon.

Ex-PM Fillon is favorite to win French conservative presidential ticket

Fillon, who has said he will cut public sector jobs and rein in government spending, won 44 percent of votes in Sunday’s first-round of voting for the center-right’s nomination. He faces a second-round vote against another former prime minister, Alain Juppe, who trailed him by 15 percentage points.

Pole raske näha, et Filloni poliitika nurjub ja see toob üht- või teistpidi Le Peni võimule tulevikus. Vasakpoolseid pildil pole, sest Hollande on reetnud kõik, mille eest nad seisavad ja on monumentaalselt nurjunud. Kui tõele näkku vaadata, siis Prantsusmaa peaks eurost loobuma ja Le Pen on ainuke, kes seda rida ajab, teist valikut tulevikus ma ei näe. Selles ma ei kahtle, et Filloni poliitika nurjub, selles ka mitte, et vasakpoolsed jäävad tegelema rahva jaoks ebaoluliste küsimustega.  Ei ole võimatu, et minu praegune spekulatsioon vale on ja Le Pen võidab presidendivalimised kohe.

Advertisements

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s