President Sanders?

REUTERS

Sanders presidency could start with U.S. jobs program, then scale up

 

…“I like very much the idea of getting a (jobs) safeguard in place right away because, like most people, I worry about what happens when the next downturn comes,” Kelton said on the sidelines of a National Association for Business Economics meeting.
Kelton, who has been Sanders’ senior economic adviser since his unsuccessful 2016 presidential bid, emphasized she was speaking on her own behalf about how some of her economic ideas might be implemented, and not for the U.S. senator’s campaign.
But Sanders’ ideas have raised questions and criticisms about how his proposals would be financed. Though Kelton’s role in a possible Sanders’ administration is uncertain, her advocacy of the controversial Modern Monetary Theory (MMT) brand of economics could offer clues about how that large an agenda might be implemented….

About Kristjan

Defitsiidi terrorismi vastase pataljoni eriüksuslane (finantsignorantsuse vastu võitlemise osakond). Treening: MMT, postkeinsism, Tartu Ülikool Majandusteadus
Rubriigid: English, Estonian. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to President Sanders?

  1. Sk408 ütles:

    Tänaste uudiste valguses pean ütlema, et ka hea päev võib leida kurva lõpu. Biden on status qo.

    • Kristjan ütles:

      Ma arvan, et Biden ja teised demokraadid, kes osalesid eelvalimistel on natuke isegi rohkem, kui status quo. Sanders oli nüüd küll ilge sotsialist tahtmaks sisuliselt kõike seda, mis meil täna Eestis on. Meil on tasuta kõrgharidus, meil on universaalne arstiabi jne. Tervisekindlustusfirmade aktsiad tõusid börsil, kui Bideni edu kasvas Sandersi ees. Kuidas nüüd fašistist Trumpi lüüa, kui sa väidad, et seisad sinikraede eest, aga seda tegelikult ei tee. Selles vallas tuleb veel huumorit sealt, sest Biden on ilmselgelt vanadusdementne ja Trump sellele rõhumata ei jäta.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s